english

PROFİL

HAKKIMIZDA

IPERA, İstanbul’un kültürel ve tarihi merkezi olan Pera bölgesinde zarif ve yalın tasarımları, en ince detaylarına kadar titizlikle işlenmiş konut projeleri üretiminde uzmanlaşmış, ödüllü bir gayrimenkul geliştirme şirketidir.

Pera’nın sosyal ve kültürel dirilişiyle bütünleşmiş olan IPERA’nın butik gayrimenkul geliştirme kavramı da bölgenin son yıllarda şık ve eklektik bir yaşam ve ticaret merkezi olarak yeniden keşfedilmesiyle paralel olarak şekillenmiştir.

Bulundukları bölgelere değer katan ve yüksek standartlarda yapılan işler ile bir bakışta kendini belli eden binalar yapmaya odaklanmış olan IPERA, bütün projelerini mükemmeliyetçi bir kalite anlayışıyla inşa ederek hem nihai alıcıları için kalıcı bir değer yaratmak, hem de binalarıyla kendisinin de artık bir parçası olduğu mahallelere ve mahalle sakinlere de pozitif katkı sağlamak amacıyla hareket eder.

VİZYONUMUZ

IPERA tescilli tarihi yapı restorasyonlarından, arsaların baştan aşağı geliştirilmesine uzanan geniş bir proje skalasında, çağdaş tasarımdaki en yüksek standartları yakalamayı hedeflemektedir.

ÖDÜLLER

  • Arkitera Mimarlık Merkezi, Yılın En İyi İşveren’i Ödülü (2012).

  • Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu, En İyi Tanıtım Eşyası Ödülü, IPERA 25

İŞBİRLİKLERİ

IPERA, anlayış ve vizyon açısından birlikte var olabileceği inşaat, dekorasyon, finans, pazarlama, halkla ilişkiler, kültür-sanat ve yeme-içme sektörlerinde aktif her kişi ve kuruluşla ortak çalışma fırsatları araştırmak, paylaşımda bulunmak, ortak projeler gerçekleştirmeye açık bir yapıdır.

SOSYAL SORUMLULUK

Pera’nın hem paydaşı hem de ayrılmaz bir parçası olan IPERA, bölgenin sürdürülebilir gelişme sürecine katkıda bulunma konusundaki mesuliyetinin farkındadır. Pera’nın gelişimine katkıda bulunabilmek için yaratıcı ve özgün metotlara başvurma yeteneği, IPERA’nın genetik kodunun bir parçasıdır.

BASIN