english

HİZMETLERİMİZ

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Gerçekleştirdiği projelerde, en yüksek kalite ve estetik standartlarını yakalamasını deneyimi kadar, kendini kanıtlamış yerel mimar, mühendis ve tasarımcılarla çalışmış olmasına borçlu olan IPERA, projelerin konsept aşamasından inşaatına, pazarlama ve satış sürecine dek tüm evrelerini en profesyonel ve özenli biçimde yönetmektedir.

DAİRE SATIŞ VE KİRALAMA

IPERA, günümüz konfor ve lüks anlayışını, yalın bir zarafet ve detaylara gösterilen özenle birleştirerek geliştirdiği yaşam alanlarına ve ticari ünitelere yansıtmaktadır. IPERA, binalarına yatırım yapan müşterilerimize, stratejik olarak seçilmiş lokasyonlar ve mükemmellik anlayışını yeni ve ileri bir boyuta taşıyan IPERA markası sayesinde alışılmış standartların üstünde satış ve kira getirileri sağlamaktadır.

Beyoğlu bölgesindeki satılık ve kiralık IPERA daireleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

VENUE KİRALAMA

IPERA 39 binasının Bahçe dubleksi özel etkinlikler, davetler, partiler, açılışlar, moda çekimleri için kiralanabilir.

328 m2’lik alanı ile binanın alt iki katına kurulmuş olan bahçe dubleksi, alt katındaki keyifli kış bahçesi ve üst katında bulunan balkonları ile benzersiz bir atmosfer ve eşine az rastlanır bir etkinlik alanı sunmaktadır. Bahçe dubleksinin merkezi avlusu, alt katın tavan yüksekliğini 6m ye çıkarmakta ve mevcut alan için adeta bir ışık pınarı görevi görmektedir. 4 oda ve 4 banyodan oluşan dubleksin alt katında mermer bir mutfak ve geniş bir catering alanı vardır. Dubleksin benzersiz tasarımı ve yerleşim planı, her türlü sergi, sanat etkinliği, özel partiler ve toplantılar, resepsiyonlar, açılışlar ve moda çekimleri için ideal bir alan sunmaktadır. Mekan, 100 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir.

Mekanı kiralamak ve müsait olduğu tarihler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.